Kauçuk 19mm Levha İzolasyonu 12 m²

Kauçuk 19mm Levha İzolasyonu 12 m²


Paket Metresi10 m
Kalınlık19 mm
En1,2 m
Uzunluk10 m
Ürün m² si12 m²

Yüksek ısı yalıtım değerine sahip olan kauçuk izolasyon levhalar suya ve buhara karşı dirençli omalarının yanı sıra, UV(Ultra Violet-Mor Ötesi) ışınlarına, zorlu hava koşullarına, yağlara karşı da direnç özelliği taşımaktadır. Yüksek esneklik kapasitesiyle kullanım ve montaj kolaylığı sağlayan kauçuk izolasyon levhalar, üzerinde mantar ve küf oluşumuna izin vermez.

Isı geçirgenlik katsayısı en önemli yalıtım özelliği teşkil eder. Üretimde kapalı hücrelerde hapsedilen durağan hava ve elastomerik malzemenin düşük ısı iletkenliği(0,038) sayesinde ısı transferinde önemli bir düşüş sağlanır. Düşük yalıtım değeri yüzey sıcaklığını da ideal değerlere ulaştırmaktadır.

Uygun yoğunluk ve kapalı hücre oranına göre üretilen malzeme ve hücresel yapısı, su buharı geçiriminde, uzun vadeli ve yalıtım verimliliğini garanti ederek yüksek direnç (7500) gösterir.

Kauçuk Levha İzolasyon yangına karşı dirençlidir. Yangın anında alevin yatay ve düşey yönde ilerlemesine izin vermez. Bu özelliği ile yangın emniyeti için öngörülen tüm değerleri karşılamakta olup bina ve tesisatlarda güvenle kullanabileceğiniz yalıtım malzemesidir.

Isıtma, soğutma tesisatı, havalandırma sistemlerinde, endüstriyel proseslerde, tüm inşaat ve endüstriyel uygulamalarda levha ve boru izolasyonu kullanılmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görüntülenme: 4411
  • Ürün Kodu: KLI 19MM
  • Stok Durumu: Teklif İsteyin
  • 2.652,00₺
  • KDV Hariç: 2.210,00₺

Paylaş:

WhatsApp Sipariş

Etiketler: kauçuk izolasyon, kauçuk izolasyon levha, 19 mm kauçuk levha, araç içi izolasyon, karavan izolasyonu, karavan ses izolasyonu, karavan ısı izolasyonu